İade ve Değişim

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŞULSUZ İADE

 

 

Tüm ürünler yetkili Distribütör veya İthalatçı firma garantisi altındadır.

 

 

 

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile Yurtiçi Kargo aracılığıyla iade edebilirsiniz. Tüm iadelerde Yurtiçi kargo aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Aynı zamanda i[email protected] mail adresine iade bilgisi ve iade sebebini iletmeniz gerekmektedir. 

 

 

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo yetkili önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak düzenleterek ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

 

 

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

 

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on(10) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli 10 iş günü içerisinde tarafınıza yapılmaktadır.

 

 

 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

 

 

 

Havale iadeleri ve kredi kartı iadeleri 10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

 

 

DEĞİŞİM HAKKI

 

 

 

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz değişim yapabilirsiniz. Aynı zamanda i[email protected] mail adresine değişim yapmak istediğinize dair bilgi vermeniz gerekmektedir. 

 

 

 

 

Keyfi iade ve değişimlerde kargo ücretleri size aittir. İade edilecek ürünün gidiş geliş kargo ücreti iade olarak alacağınız tutardan düşülür.

 

 

 

 

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmez.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR